Jaunųjų gydytojų asociacijos biuras

Informacijos sklaidos komitetas

Apie mus

newspaper.png

Infosklaidos komitetas rūpinasi JGA facebook.com paskyros, Google groups, Youtube paskyromis ir JGA internetinio puslapio koordinavimu. Taip pat renginių, mokymų, projektų informacine sklaida tarp asociacijos narių bei visuomenės. Inofrmacines sklaidos pagalba kuriame asociacijos įvaizdį, bendruomeniškumą ir siekiame perduoti mūsų pozicijų žinutes.

Mūsų nariai

Lyderė:

Gabija Pancekauskaitė

 

Biuro nariai:

 

Karolis Kilčauskas

 

 

 

Brigita Maženytė

Renginių organizavimo komitetas

Apie mus

calendar.png

Renginių organizacinis komitetas rūpinasi organizuojamų renginių/mokymų idėjų generavimu ir vykdymu, siekdama rūpintis organizatoriaus ir dalyvio gerove. Pagrindinės veiklos sritys apima netecnininių kompetencijų mokymų organizavimą, susitikimus su įdomiomis asmenybėmis, pagalba prisidedant prie didžiųjų renginių organizavimo (Transform, ICDL, BūkPokytis, Fuksų stovykla). Prisidėdami stengimės įsitraukti nuo idėjų generavimo, jų įgyvendinimo, programos derinimo, svanorių paruošimo.

Mūsų nariai

Biuro nariai:

Eduard Tsybulskyi

Dizaino komitetas

Apie mus

creativity.png

Dizaino komanda ne tik bendrai kuria organizacijos įvaizdį, bet ir daug prisideda organizuojant didesnius renginius (konferencijos ICDL, Transform) bei projektus (Pakopinės kompetencijos, Auksinės minutės, Bičiuliai ir kt.). Kuriama tiek skaitmeninė vizualika (filmukai, JGA tinklalapis, renginių viršelio nuotraukos Facebook, padėkos pranešimai ir kt.), tiek spausdinami maketai (plakatai, skrajutės, lankstinukai, vizitinės kortelės, lipdukai, foto sienos renginiams).

Mūsų nariai

Lyderė:

Beatričė Šinkūnaitė

 

Biuro nariai:

 

Laurynas Kanapeckas

 

 

Eduard Tsybulskyi

Elija Januškevičiūtė

Informacinių technologijų ir inovacijų komitetas

Apie mus

exchange.png

"Technology won't replace physicians, but physicians who embrace technology will replace those who don't."

 

Mes apmokome gydytojus ir parodome, jog jie gali patys pritaikyti duomenų analizę, dirbtinį intelektą ir kitas technologijas savo darbe.

Mūsų nariai

Biuro nariai:

 

Antanas Montvila

Administracija

Apie mus

file.png

Administracijos komandos darbas dažnai lieka nematomas, tačiau užtikrina sklandžią visos organizacijos veiklą. Pagrindinės darbo sritys: finansai, dokumentų valdymas ir narių sąrašai. Siekiame užtikrinti sklandų JGA narių priėmimą, jų sąrašų koordinavimą. Rūpinamės finansinėmis veiklomis, JGA biudžetu, ruošiame finansines ataskaitas. Taip pat tvarkome gaunamos informacijos srautą, administruojame JGA vidaus ir išorės dokumentus.

Mūsų nariai

Lyderė:

Ieva Andriejaitė

 

Biuro nariai:

 

Aistė Urbonaitė