September 28, 2019

www.eScroll.eu – informacinis portalas, skirtas medikų bendruomenei bei visiems sveikatos priežiūros specialistams, sukurtas atsižvelgiant į gydytojų darbo specifiką. Jame informacijos ras visi, kuriems aktualios žinios apie vaistus, ligas, gydymo ir sveikatos apsaugos aktualijas. 

Portalą sudaro išsami:

  • vaistų paieška, 

  • medicininės skaičiuoklės, 

  • TLK kodai, 

  • sveikatos srities teisės aktai,

  •  informac...

September 12, 2019

Bičiuliai,

per pastarąjį pusmetį įvyko nemažai pokyčių, kuriais norime pasidalinti su visais 2019 m. spalio 5 d., kuomet vyks mūsų organizacijos neeilinis visuotinis narių susirinkimas.

Jo metu bus renkami nauji Valdybos nariai. Norintieji kandidatuoti motyvacinius laiškus iki rugsėjo 21 d. gali siųsti adresu jgadokumentai@gmail.com

Susipažinti su motyvaciniais laiškais galėsite rugsėjo 25 d.

Susitikime ir mūsų organizacij...

September 5, 2019

Jaunųjų gydytojų asociacija (JGA), atstovaudama jaunųjų medikų interesus ir nacionalinį sveikatos interesą, reaguoja į LR Vyriausybės strateginės analizės centro (buvusio Mokslo ir studijų stebėsenos ir analizės centro, MOSTA) parengtą ​ „ Medicinos darbuotojų poreikio prognozavimo modelį​ “ (toliau - Modelis). Palaikome MOSTA pastangas sukurti patogų specialistų prognozavimo įrankį, tačiau norime atkreipti dėmesį į fundamenta...

August 30, 2019

Laikas susitikti! Visus JGA narius, visus, norinčius prisijungti prie mūsų, o taip pat ir tuos, kuriems tiesiog įdomu, kviečiame dalyvauti pirmajame šio sezono atvirame valdybos posėdyje. Pabūkime kartu ir pasikalbėkime apie ateities planus!

Posėdis vyks rugsėjo 4d., 18:00 JGA biure.

http://bit.ly/2ZufUtj

April 17, 2019

Susivienijusios Lietuvos medikų organizacijos skelbia profesionalumo akciją, kurios metu vyksta susitikimai, diskusijos, yra pasirašoma profesionalumo deklaracija bei dalinami akcijos ženklu pažymėti darbo pažymėjimo laikikliai.

www.bukpokytis.lt visi medikai yra kviečiami palaikyti akciją bei pasirašyti atnaujintą profesionalumo deklaraciją, taip prisiimant atsakomybę už specialybės prestižą. Šįkart pradėję savimi, čia nesusto...

April 5, 2019

Skaidrus ir tvirtas viešasis sektorius - klestinčios valstybės pagrindas, o žmogaus gyvybė ir sveikata - svarbiausios mūsų vertybės.

Antrąjį kartą per Lietuvą aidintis Lietuvos medikų judėjimas #BūkPokytis kviečia kurti sveikatos kultūrą Lietuvoje.
Balandžio mėnesį skirsime sveikatai: vyks mokymai, konferencijos, diskusijos, susitiksime su visuomene ir medicinos bendruomene, pasisakysime viešai, mums padės ir iniciatyvos part...

February 3, 2019

Eglės sanatorijoje, Birštone, kovo 29-31 dienomis

Jaunųjų gydytojų asociacijos (JGA) organizuojamas galingiausias sveikatos priežiūros dalyvių forumas TransForm sugrįžta! Šįkart pagrindinė renginio tema - į pacientą orientuota sveikatos priežiūros sistema.

Kas tai? Kodėl tai svarbu? Kokių transformacijų prireiks sveikatos priežiūros dalyviams?

Atsakymai į šiuos klausimus - svečių pranešimuose, praktinėse dirbtuvėse, diskusijose...

December 18, 2018

Jaunųjų gydytojų asociacija (JGA) reiškia poziciją dėl neigiamą atgarsį gydytojų rezidentų bendruomenėje sukėlusių antikorupcinių LR SAM organizuojamų mokymų “ASPĮ gydytojų rezidentų ir gydytojų odontologų rezidentų atsparumo (nepakantumo) korupcijai ugdymas”.

Mokymams viešojoje erdvėje sulaukus neigiamų atsiliepimų, JGA atliko gydytojų rezidentų apklausą, kurią užpildė beveik 90 mokymuose dalyvavusių asmenų. Devyniasdešimt du...

December 9, 2018

Bičiuliai,
Prabėgo dar vieni metai kartu. Įspūdžių ir patirčių - pilna. Kviečiame jais pasidalinti kartu 2019 m. sausio 12 d., kuomet vyks mūsų organizacijos visuotinis rinkiminis-ataskaitinis susirinkimas.
Jo metu bus renkamas naujas asociacijos prezidentas bei pusė valdybos narių. Laukia svarbūs sprendimai!

Susitikime ir mūsų organizacijos bei Lietuvos sveikatos sistemos ateitį kurkime kartu. Iki greito!

Daugiau informacij...

Please reload

© 2019 Jaunųjų gydytojų asociacija

SEKITE MUS:

  • w-facebook