March 13, 2020

Visame pasaulyje sparčiai plintant Covid-19 infekcijai, palaikome Lietuvoje taikomas prevencines priemones, todėl balandį planuotą TransForm 6.0 perkeliame į 2020 rugsėjo 11-13 d. Nupirkti bilietai galios ir rudenį! Kiekvienas, nusipirkęs bilietą į forumą, gaus elektroninį laišką su išsamia informacija apie renginio perkėlimą ir bilietus. Dėkojame už supratingumą. Saugokime save ir vieni kitus!

March 6, 2020

Jaunųjų gydytojų asociacija kviečia visų profesinių kvalifikacijų medicinos gydytojus į seminarą "Ką žinai apie vaistų kompensavimą Lietuvoje?".

Renginio metu sužinosite apie vaisto kelią nuo molekulės iki kompensavimo, vaistų kompensavimo tvarką, sveikatos technologijų vertinimo aspektus!

Skamba sudėtingai? Patyrę lektoriai informaciją pateiks paprastai ir įdomiai, turėsite galimybę viską išbandyti praktiškai ir sulaužyti s...

February 14, 2020

Jaunųjų gydytojų asociacijos (JGA) organizuojamas galingiausias sveikatos priežiūros dalyvių forumas TransForm sugrįžta!

Dėl ko kartais geriau žinome tyrimų kainas nei jų indikacijas? Dėl ko mūsų atlyginimai visoje šalyje didėja netolygiai? Apie šias ir kitas su sveikatos apsaugos sistemos finansavimu susijusias problemas kalbėsimės Birštone balandžio 17-19 dienomis jau šeštajame medikų forume TransForm!

Susitikime gilinti ž...

January 25, 2020

Jaunųjų gydytojų asociacija palaiko Lietuvos medikų sąjūdžio išplatintą kreipimąsi dėl vykdomo spaudimo ir visuomenės nuteikimo prieš medicinos darbuotojus.  

Šiuo metu viešojoje erdvėje aktyviai analizuojamas mediko, patyrusio medicininę nesėkmę, atvejis. Atkreipiame dėmesį, kad žiniasklaidoje pasirodę teiginiai, sakantys, kad „atlikti operaciją taip, kad nebūtų pažeisti kiti organai, yra mediko pareiga”, klaidina visuome...

December 11, 2019

Bičiuliai,

prabėgo dar vieneri metai kartu - nekantraujame pasidalinti šių metų patirtimis Visuotiniame Jaunųjų gydytojų asociacijos narių susirinkime jau sausio 11 d.!

Susirinkimo metu taip pat rinksime naujus Valdybos narius ir atnaujinsime Įstatus.

Norintieji kandidatuoti į Valdybos narius, motyvacinius laiškus gali siųsti adresu administracija@jauniejigydytojai.lt iki gruodžio 27 d. 23:59. Motyvacinius laiškus paskelbsime sau...

December 9, 2019

Lietuvos Respublikos Prezidentui

Lietuvos Respublikos Seimo nariams

Lietuvos Respublikos Vyriausybei

Lietuvos Respublikos Sveikatos apsaugos ministerijai

PACIENTUS IR MEDIKUS ATSTOVAUJANČIŲ ORGANIZACIJŲ  POZICIJA

Dėl Lietuvos Respublikos 2020 metų Privalomojo sveikatos draudimo fondo biudžeto rodiklių patvirtinimo įstatymo projekto

Vilnius

2019 m. gruodžio 9 d.

Mes, žemiau pasirašiusios pacientų ir medikų organizacijos, dar kartą praš...

September 28, 2019

www.eScroll.eu – informacinis portalas, skirtas medikų bendruomenei bei visiems sveikatos priežiūros specialistams, sukurtas atsižvelgiant į gydytojų darbo specifiką. Jame informacijos ras visi, kuriems aktualios žinios apie vaistus, ligas, gydymo ir sveikatos apsaugos aktualijas. 

Portalą sudaro išsami:

  • vaistų paieška, 

  • medicininės skaičiuoklės, 

  • TLK kodai, 

  • sveikatos srities teisės aktai,

  •  informac...

September 12, 2019

Bičiuliai,

per pastarąjį pusmetį įvyko nemažai pokyčių, kuriais norime pasidalinti su visais 2019 m. spalio 5 d., kuomet vyks mūsų organizacijos neeilinis visuotinis narių susirinkimas.

Jo metu bus renkami nauji Valdybos nariai. Norintieji kandidatuoti motyvacinius laiškus iki rugsėjo 21 d. gali siųsti adresu jgadokumentai@gmail.com

Susipažinti su motyvaciniais laiškais galėsite rugsėjo 25 d.

Susitikime ir mūsų organizacij...

September 5, 2019

Jaunųjų gydytojų asociacija (JGA), atstovaudama jaunųjų medikų interesus ir nacionalinį sveikatos interesą, reaguoja į LR Vyriausybės strateginės analizės centro (buvusio Mokslo ir studijų stebėsenos ir analizės centro, MOSTA) parengtą ​ „ Medicinos darbuotojų poreikio prognozavimo modelį​ “ (toliau - Modelis). Palaikome MOSTA pastangas sukurti patogų specialistų prognozavimo įrankį, tačiau norime atkreipti dėmesį į fundamenta...

August 30, 2019

Laikas susitikti! Visus JGA narius, visus, norinčius prisijungti prie mūsų, o taip pat ir tuos, kuriems tiesiog įdomu, kviečiame dalyvauti pirmajame šio sezono atvirame valdybos posėdyje. Pabūkime kartu ir pasikalbėkime apie ateities planus!

Posėdis vyks rugsėjo 4d., 18:00 JGA biure.

http://bit.ly/2ZufUtj

Please reload

© 2020 Jaunųjų gydytojų asociacija

Adresas

Lietuvos jaunųjų gydytojų asociacija
Eivenių g. 2, Kaunas, LT-50009

SEKITE MUS:

  • w-facebook