top of page
PROGRAMAnew.jpg
275488210_10161903348079762_146524987992733357_n.jpg
275501432_10161903348029762_7617653972494746275_n.jpg

Praktinių dirbtuvių aprašymai

Startuolių komandos formavimas ir lyderystė. Kaip pristatyti savo idėją investuotojams?
Laurynas Braškus.jpg

Laurynas Braškus - inovacijų konsultantas iš Saulėtekio slėnio mokslo ir technologijų parko, žaliųjų idėjų konkurso Climate LaunchPad mentorius, verslumo skatinimo programos Futurepreneurs mentorius, Vilniaus miesto technologijų dirbtuvių Hack4Vilnius mentorius.

Praktinės dirbtuvės skirtos pradedantiesiems kūrėjams, jauniesiems verslams „start-up“, idėjų įgyvendintojams, inovatoriams, mentoriams, entrepreneriams - visiems, kurie domisi verslo kūrimu, projektų valdymu ir jų vertinimu. Praktinių dirbtuvių metu dalyviai žengs pirmuosius žingsnius formuojant startuolį: sužinos kaip lyderystės veiksnys atsispindi startuolio veikloje, taikys 10 esminių etapų sėkmingam verslo idėjos pristatymui, sužinos, pagal kuriuos elementus investuotojai priima sprendimą investuoti ir kokia Lietuvos investuotojų patirtis bei investavimo strategijos.

Kaip mažinti sveikatos kainą skatinant darbuotojus kurti inovacijas?

Dirbtuvių metu dalyviai mokysis kurti inovacijas šiandieniniame pasaulyje. Aptarsime, koks yra inovacijų kūrimo procesas (nuo problemos identifikavimo iki sprendimo sukūrimo) ir pagrindiniai įrankiai, reikalingi inovacijų įgyvendinimui. Dirbtuvių metu kiekvienas dalyvis dirbs komandoje, kurioje spręs realų iššūkį ir ieškos inovatyviausių ir įdomiausių sprendimų variantų. Dalyviai išbandys pagrindines inovacijų kūrimo metodikas, dizaino mąstyseną, etapus ir įrankius.

Justina Klyvienė.jpg

Justina Klyvienė - Future Leadership inovacijų laboratorijos įkūrėja ir vadovaujanti partnerė, inovacijų akademijos steigėja, pirmojo Lietuvoje moterų inovacijų sprinto ir “Alter State” programos autorė ir organizatorė. Inovacijų kūrimo mokėsi Masačusetso technologijų institute (MIT), Karališkajame meno koledže Londone, INSEAD, IDEO, Dizaino akademijoje Amsterdame ir kt. Jos klientai nuo startuolių iki LR, UK vyriausybių.

Derybų menas sveikatos sistemoje
Liudas Krisiukenas.jpg

Lektorius pristatys šiuolaikinių, abipusio laimėjimo
(WIN-WIN), derybų principus. Dirbtuvių dalyviai išmoks atpažinti pagrindinius derybų metodus, suprasti derybų etapus, valdyti galios elementus (manipuliacijos, informacijos asimetrija, hierarchija) derybose ir visus minėtus elementus panaudoti derybų procesuose sveikatos sistemoje (bendraujant su pacientais ir vadovais).

Liudas Krisiukėnas - Inovacijų prieinamumo vadovas

Sveikatos ekonomikos pradžiamokslis

Dirbtuvių metu dalyviai susipažins su pagrindiniais sveikatos sektoriaus finansavimo modeliais, išmoks juos palyginti tarpusavyje ir atlikti šalių sveikatos sektoriaus finansavimo analizę.

Antanas Montvila.jpg

Antanas Montvila - gydytojas radiologas, Europos Jaunųjų gydytojų asociacijos viceprezidentas

Rytis Kalinauskas.jpg

Rytis Kalinauskas - patarėjas strategijos klausimais, NHS England ir NHS Improvement

Skaidrumas ir profesionalumas sveikatos sistemoje
Sergejus Muravjovas I.jpg

Kaip bendrauti su pacientais, kad jie nesiūlytų kyšių? Ką svarbu žinoti, jei į kabinetą pasibeldžia farmacijos bendrovės atstovas? Ir ką daryti, jei pastebi galimą piktnaudžiavimą darbe? Dirbtuvių dalyviai sužinos, kaip vertinti korupcines rizikas, bei aptars būdus, kaip kurti skaidrų ir profesionalų ryšį su pacientais ir kolegomis.

Sergejus Muravjovas - “Transparency International” Lietuvos skyriaus vadovas

Asmenybės dirbtuvių aprašymai

Mai Ram Yoga

Mai Ram Yoga Basic praktikos yra skirtos mokytis susikoncentruoti, kontroliuoti ir stebėti save bei valdyti kūno ir proto funkcijas. Šios praktikos padeda adaptuotis prie vykstančių gyvenimo pokyčių. Jos skatina asmeninį augimą ir brandą, ugdo pasaulio priėmimą bei padeda formuoti teisingą požiūrį į save ir esamą situaciją.

MaiRamYoga.jpg

Silvija - Sertifikuota Mai Ram Yoga Basic II mokytoja

Tarpusavio ryšio kūrimas
mindaugas-vidugiris2.jpg

Mindaugas Vidugiris - Sertifikuotas Marshall Goldsmith koučeris, vidinės organizacijų kultūros formavimo, krizių valdymo ir asmeninio tobulėjimo ekspertas, stovintis už „Masters of Calm“ ir „Whatansu“ iniciatyvų.

Santykio neišgūglinsite. Jį reikia patirti. Santykiui reikia emocijos ir širdies. Emocinis intelektas ir tarpasmeniniai santykiai – tai kryptys, kuriomis vadovaudamiesi mes savo mokymuose ir kuriame mikroklimatą. Ir visa tai vyksta vien per patyriminį ugdymą. Tai ir yra stiprioji mokymų pusė. Be jos mokymais nusivilsite. Nes apie teoriją, metodą, jų pritaikymą galima šnekėti tik po išgyvento patyrimo ir niekaip kitaip. Išsigūglinti, kas yra tarpasmeniniai santykiai, mokame visi, tačiau imkite, atsisėskite su savo kolega akis į akį ir pasikalbėkite atvirai, iš širdies.

Relaksacijos technikos

Dirbtuvių metu dalyviai sužinos, kaip psichika ir kūnas reaguoja į stresą, kas vyksta kūne, ko mes nepažįstame ir tai gali gąsdinti bei kaip sau padėti kvėpavimo pratimais, energijos išveikimu, kaip save subalansuoti ir nuraminti.

Daiva Talijūnienė.jpg

Daiva Talijūnienė - Medicinos psichologė, sertifikuota kūno ir judesio terapeutė, geštalto psichoterapeutė.

Aktyvus klausymas
Austėja Makulavičienė.jpg

"Girdėti ar klausyti? Kodėl netinka "kodėl"? Viskas bus gerai! (Ar tikrai?) Susitikimo metu atsakysime į šiuos ir kitus su aktyviu klausymusi susijusius klausimus. Griausime įprastus bendravimo įpročius, ieškosime naujų būdų, kaip palaikyti dėmesingą pokalbį. Aptarsime ir lavinsime savo efektyvaus klausymosi įgūdžius, kad taptumėte dar empatiškesni pašnekovai."

Austėja Makulavičienė - Vaikų linijos koordinatorė, mokytoja. Psichologė

Psichodrama

VAIDMENŲ ŽAIDIMAI. Psichodrama yra veiksmo metodas. Terapija, kurioje aktyviai dalyvauja kūnas, emocijos, veiksmas, o žodinė išraiška yra tik pagalbinė priemonė. Terapija, kurioje veikia TELE ir veikia PERTEKLINĖ TIKROVĖ. Terapija, kuri kaip džiazas - pagauna ir nuneša. Psichodrama tik drąsiems... "Žmogaus problemos randasi sociume, todėl ir spręsti jas reikia sociume" (J.L.Moreno - psichodramos įkūrėjas). Moreno iškelia gydomąjį GRUPĖS poveikį, kai grupė veikia veidrodžio principu - atspindi tave ir padeda tau suprasti ir patirti.

Vida Lipskytė.jpg

Vida Lipskytė - Psichodramos grupių vedėja, dramos terapijos dėstytoja, teatro ir retorikos mokytoja.

bottom of page