JGA posėdis su European Junior Doctors prezidentu

September 13, 2015

Šeštadieni, rugsėjo 12 d. vyko Jaunųjų gydytojų asociacijos valdybos susirinkimas su European Junior Doctors prezidentu Carsten Mohrhardt. Aptarti šiuo metu darbo grupėse vykdomi darbai ir progresas, nusibrėžtos veiklos gairės ir prioritetinės sritys.

 

Vienas iš pagrindinių darbų yra medikų judėjimo stebėjimas, migracijos mastas ir priežasčių analizė. Vykdome 2014 ir 2015 metų medicinos absolventų apklausą. Ją užpildyti galima čia. Gauti duomenys bus pateikti abiems medikus ruošiantiems universitetams, Sveikatos apsaugos ministerijai, kitoms suinteresuotoms institucijoms. Tikimės, kad migracijos mastų ir priežasčių analizė prisidės prie gydytojų poreikio planavimo, studijų ir rezidentūros kokybės gerinimo. 

 

Kitas prioretinetinis darbas medicinos gydytojų ir gydytojų rezidentų pareigybinių nuostatų, etapinės kompetencijos įgijimo skirtumų tarp pagrindinių rezidentūros bazių skirtumų išsiaiškinimas. Planuojama diskusija su teisininkais ir jaunųjų gydytojų supažindinimas su esama situacija. Šiuo metu bendradarbiaudami su universitetų Rezidentų tarybomis atliekame esamos situacijos analizę pagrindinėse rezidentūros bazėse Vilniuje ir Kaune. 

 

Aptarti socialiniai klausimai: gydytojų darbo sąlygų, darbo užmokesčio, naujojo darbo kodekso projekto punktai aktualūs gydytojams. Apsikeista idėjomis būsimoms socialinėms reklamoms, atkreipiančioms dėmesį į Lietuvos sveikatos sitemos ydas.

 

Toliau planuojami mokymai jauniesiems gydytojams. Numatoma kursų data lapkričio mėnesį.

 

Tags:

Please reload

Featured Posts

Nukeliamas Transform 6.0

March 13, 2020

1/10
Please reload

Naujausi

February 14, 2020

Please reload

Raktiniai žodžiai
Please reload

Follow Us
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square

© 2020 Jaunųjų gydytojų asociacija

Adresas

Lietuvos jaunųjų gydytojų asociacija
Eivenių g. 2, Kaunas, LT-50009

SEKITE MUS:

  • w-facebook