JGA bendradarbiauja su Lietuvos medicinos biblioteka

October 14, 2015

Džiaugiamės galėdami pranešti, jog JGA nariams nuo šiol prieinamos Lietuvos medicinos bibliotekos (http://www.lmb.lt/) siūlomos duomenų bazės bei kitos paslaugos. Nariai, prisijungę prie grupės jauniejigydytojai@googlegroups.com, Google disko aplanke "Lietuvos medicinos biblioteka" ras visą reikalingą informaciją prisijungimui prie bibliotekos išteklių iš namų ar darbo vietos (naudojantis VPN paslauga). 


Tai ypatingai geros naujienos jauniesiems specialistams, dirbantiems neuniversitetinėse gydymo įstaigose, kurios neturi preigų prie tokių duombazių kaip UpToDate, PubMed ir kt. Keli iš paskutinių LMB priedų: 
Acland‘s Video Atlas of Human Anatomy – optimalus anatomijos mokymosi sprendimas rezidentams, medicinos studentams, slaugytojams, ergoterapeutams, odontologams. Duomenų bazė siūlo gausią 3D vaizdo įrašų kolekciją, kurią įgarsino žymus pasaulio anatomas prof. Robert Acland. Duomenų bazėje parodoma ir paaiškinama kaulų, raumenų, sausgyslių, organų anatomija ir judesio mechanika.

 

 

Bibliotekos atstovai taip pat žadėjo padėti atvejais, kuomet reikia preigos prie pilnos straipsnio versijos net ir iš neprenumeruojamų duomenų bazių. Esant tokiam atvejui, tiesiog parašykite į jgadokumentai@gmail.com konkretaus straipsnio pavadinimą ir bandysime jums jį kuo greičiau gauti.

 

LMB lektoriai vykdo kursus informacijos paieškos, literatūros tvarkymo ir mokslinio straipsnio ruošimo klausimais. 

Please reload

Featured Posts

Nukeliamas Transform 6.0

March 13, 2020

1/10
Please reload

Naujausi

February 14, 2020

Please reload

Raktiniai žodžiai
Please reload

Follow Us
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square

© 2020 Jaunųjų gydytojų asociacija

Adresas

Lietuvos jaunųjų gydytojų asociacija
Eivenių g. 2, Kaunas, LT-50009

SEKITE MUS:

  • w-facebook