Jaunųjų gydytojų asociacija kviečia prisijungti

December 1, 2015

Nors Jaunųjų gydytojų asociacijos veikla atkurta vos prieš keletą mėnesių, per tą laiką pasiekta tikrai daug. Džiaugiamės, kad vis daugėja mūsų veiklą sekančių socialiniuose tinkluose ir raginame visus oficialiai prisijungti prie JGA. Mums reikia Jūsų žinių, idėjų ir rankų: kuo mūsų daugiau, tuo sėkmingiau funkcionuos organizacija!

Nors Jaunųjų gydytojų asociacijos veikla atkurta vos prieš keletą mėnesių, per tą laiką pasiekta tikrai daug. JGA bendradarbiauja su Lietuvos gydytojų sąjunga, VU ir LSMU studentų atstovybėmis ir rezidentų tarybomis, turi tiesioginį kontaktą su Sveikatos apsaugos ministerija, deleguodama savo narius į Medicinos studentų, rezidentų ir jaunųjų gydytojų forumą, įsiliejo į Lietuvos jaunimo organizacijų tarybą.

 

Labai aktyviai veikiame ir tarptautiniu lygiu – esame EJD (European Junior Doctors) nariai, dalyvaujame dokumentų, skirtų Europos Komisijai ir šalių vyriausybėms, ruošime, siunčiame savo delegatus į UEMS (European Union for Medical Specialties) sekcijas, PSO regioninių komitetų suvažiavimus ir kitus Europos medicinos specialistus vienijančius renginius.

 

Mums reikia Jūsų žinių, idėjų ir rankų: kuo mūsų daugiau, tuo sėkmingiau funkcionuos organizacija. Daugiau narių reiškia daugiau idėjų, daugiau sprendimo būdų, daugiau motyvacijos gerinant mūsų visų ir pacientų gerovę ir didesnį svorį už nugaros, siekiant aukštus postus užimančius pareigūnus įtikinti pokyčių būtinumu. Šiuo metu turime daugybę idėjų ir motyvacijos joms įgyvendinti ir siekiame dar!

 

Džiaugiamės, kad vis daugėja mūsų veiklą sekančių socialiniuose tinkluose ir raginame visus oficialiai prisijungti prie JGA užpildant prašymo formą bei ją išsiunčiant jgadokumentai@gmail.com. Galima siųsti ir elektronines stojimo formas, jeigu naudojate savo asmeninį el. paštą. Primename, kad stojant asocijuotu nariu jokie mokesčiai netaikomi. Tikrieji asociacijos nariai moka 10 eurų metinį nario mokestį bei gali pretenduoti į asociacijos valdymo organus visuotinio susirinkimo metu. Asocijuotais nariais gali tapti ir medicinos studentai, tad nedvejok – tai TAVO ateitis!

 

Ateik ir prisijunk, kad su vis didesne jėga galėtume siekti geresnės sveikatos apsaugos sistemos Lietuvoje.

 

Būk pokytis, kurį nori matyti!

 

Please reload

Featured Posts

Nukeliamas Transform 6.0

March 13, 2020

1/10
Please reload

Naujausi

February 14, 2020

Please reload

Raktiniai žodžiai
Please reload

Follow Us
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square

© 2020 Jaunųjų gydytojų asociacija

Adresas

Lietuvos jaunųjų gydytojų asociacija
Eivenių g. 2, Kaunas, LT-50009

SEKITE MUS:

  • w-facebook