Nauja galimybė JGA puslapyje: Klausimai ir atsakymai

December 16, 2015

Nežinai ar tam tikroje situacijoje "galioja" tavo parašas? Nesi tikras, kokios yra tiesioginės rezidento teisės ir pareigos budėjimo metu? Yra kitų neaiškumų, susijusių su kasdiene klinikine praktika? Klausk ir tau bus kompetetingai atsakyta!

Turbūt pastebėjote, jog atsinaujino JGA puslapio dizainas. Be kosmetinių pokyčių, pradiniame puslapyje atsirado forma klausimų bei žinučių siuntimui. Jeigu turite kokių nors patarimų ar pastebėjimų, ar norite kažko pasiteirauti, dabar tai galite padaryti greičiau ir patogiau!

 

JGA bendradarbiauja su Vilniaus Universiteto Teisės klinika. Todėl labai raginame pasinaudoti galimybe užduoti rūpimus klausimus teisiniais klinikinės praktikos aspektais. Visi kasdieniame darbe susiduriame su tokiais neaiškumais kaip "Ar galiu šią procedūrą atlikti savarankiškai?", "Kaip šiuo atveju teisingai pildyti medicininę dokumentaciją?" ir daugeliu kitų.

 

Surinkę jūsų užklausas, artimiausiu metu pradėsime publikuoti aktualiausių teisinių klausimų detalius atsakymus ir teisines interpretacijas. Tai puiki proga gauti kompetetingos pagalbos ir išsiaiškinti visiems bendrus klinikinės praktikos teisinius niuansus!

 

Please reload

Featured Posts

Nukeliamas Transform 6.0

March 13, 2020

1/10
Please reload

Naujausi

February 14, 2020

Please reload

Raktiniai žodžiai
Please reload

Follow Us
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square

© 2020 Jaunųjų gydytojų asociacija

Adresas

Lietuvos jaunųjų gydytojų asociacija
Eivenių g. 2, Kaunas, LT-50009

SEKITE MUS:

  • w-facebook