Visuotinio susirinkimo metu pristatyti atlikti asociacijos darbai ir ateities planai, išrinkta nauja valdyba, prezidentas ir revizijos komisija

January 17, 2016

Sausio 16 d. Mokslinės komunikacijos ir informacijos centre įvyko Visuotinis JGA narių susirinkimas. Renginio metu patvirtintos organizacijos metinės veiklos ir finansinės veiklos ataskaitos, pristatyti Europos jaunųjų gydytojų darbai 2015 metais bei išrinkti nauji JGA valdymo organai ir revizijos komisija.

Jaunuosius gydytojus susirinkimo pradžioje sveikino LiMSA prezidentas Rytis Kalinauskas, dabartinis EJD prezidentas Sacha Reiff ir buvęs prezidentas Carsten Mohrhardt.

 

Visuotinio susirinkimo metu buvo pristatytos asociacijos metinės veiklos ir finansinės veiklos ataskaitos, pristatyta EJD vykdoma veikla ir ateities planai bei JGA narių galimybės įsitraukti į ją. Šių metų gegužės mėnesį Vilniuje vyks EJD pavasario asamblėja - beprecedentinis renginys Lietuvoje. Daugiau informacijos apie tai - greitu metu. 

 

JGA Garbės nariais paskelbti Indrė Butienė ir Carsten Mohrhardt. Indrė Butienė išsaugojo asociacijos veiklą ir narystę EJD, o tuometinis EJD prezidentas Carsten Mohrhardt inicijavo JGA atgimimą. 

 

JGA prezidentu išrinktas Martynas Gedminas. Iš 11 kandidatų į 8 Valdybos narių pozicijas išrinkta: Aurimas Pečkauskas, Emilija Trumpaitė, Gerda Andriuškevičiūtė, Karolis Bareikis, Mindaugas Vieželis, Rokas Laurinaitis, Rytis Masiliūnas, Simona Stankevičiūtė. Į revizijos komisiją išrinkta: Agnė Ruminaitė, Erika Šalčiūtė, Greta Kraujalytė. Nurodytų kadencijų trukmė - 2 metai. 

 

Pagrindiniais ateities darbais įvardinta:

1) Aiškus gydytojo rezidento profesinių kompetencijų reglamentavimas;

2) Vieningos nacionalinės e-sveikatos sistemos įdiegimas;

3) Gydytojų poreikio apskaičiavimo strategijos sudarymas. 

 

Visuotinio susirinkimo protokolą netrukus bus galima rasti dokumentų skiltyje

 

Užsibrėžtiems tikslams pasiekti neužteks į oficialias pozicijas išrinktų žmonių - reikalingas kiekvieno mūsų indėlis gerinant Lietuvos sveikatos apsaugos sistemą! Sekite JGA naujienas ir prisijunkite prie mūsų veiklos.

 

Visuotinio susirinkimo protokolas

 

Please reload

Featured Posts

Nukeliamas Transform 6.0

March 13, 2020

1/10
Please reload

Naujausi

February 14, 2020

Please reload

Raktiniai žodžiai
Please reload

Follow Us
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square

© 2020 Jaunųjų gydytojų asociacija

Adresas

Lietuvos jaunųjų gydytojų asociacija
Eivenių g. 2, Kaunas, LT-50009

SEKITE MUS:

  • w-facebook