Jaunųjų gydytojų asociacija kviečia prisijungti prie JGA biuro

March 22, 2016

Per mažiau nei metus laiko nuo atsikūrimo Jaujųjų gydytojų asociacija stipriai įsibėgėjo. Suformuotos 7 darbo grupės, kuriose mūsų nariai nagrinėja svarbius sveikatos sistemos klausimus bei siūlo galimus sprendimus. Esame užmezgę kontaktą su įvairiomis institucijomis bei nevyriausybinėmis organizacijomis. Į mus nuolatos kreipiasi žiniasklaida ir valstybinės tarnybos, norėdamos kompetetingo atsakymo ar patarimo, atstovaujame jaunųjų gydytojų interesus derybose su universitetais, Sveikatos apsaugos ministerija ir kitose veiklose. 

JGA valdyboje yra 9 nariai, kiekvienas iš jų kuruoja vieną ar kelias darbo grupes. Tai optimalus skaičius, užtikrinant koordinaciją darbe, tačiau dažnai susidaro situacija, kuomet stokojame žmogiškųjų išteklių JGA nuomonės atstovavimui įvairiuose renginiuose bei susitikimuose, organizuojant mokymus ir t.t.

 

Viskas labai paprasta – reikia tavo pagalbos. Todėl raginame prisijungti prie naujai formuojamo JGA biuro!

 

Kas yra JGA biuras ir ką reiškia būti jo nariu?

 

Tai sąlyginis JGA aktyvas ir vykdomasis organas, kurio nariai pirmi gaus "karščiausias" naujienas, aktyviai prisidės prie nuomonės formavimo, veiklos plano sudarymo ir, svarbiausia, sprendimų įgyvendimo. Esant reikalui, į biuro narius kreipsimės pirmiausia.

 

Kokia tai atsakomybė ir galimybės?

 

Biure norime matyti aktyvius ir patikimus savanorius, kuriems galima patikėti atsakingus darbus, JGA nuomonės atstovavimą ir kitas pareigas. Tai puiki galimybė “nuo nulio" įsilieti į JGA organizuojamas veiklas, sveikatos politikos formavimą ir kitas sritis.

 

Ką reikia daryti?

 

Tapdamas JGA nariu jau padarei pirmą žingsnį, siekiant pokyčių sveikatos sistemoje. Biuras – tai dar vienas žingsnis pirmyn. Jeigu nori prisijungti prie JGA biuro – parašyk mums (stanksim@gmail.com).

 

Iki susitikimo kitame Valdybos posėdyje!

 

Please reload

Featured Posts

Nukeliamas Transform 6.0

March 13, 2020

1/10
Please reload

Naujausi

February 14, 2020

Please reload

Raktiniai žodžiai
Please reload

Follow Us
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square

© 2020 Jaunųjų gydytojų asociacija

Adresas

Lietuvos jaunųjų gydytojų asociacija
Eivenių g. 2, Kaunas, LT-50009

SEKITE MUS:

  • w-facebook