Tarptautinė medicininės edukacijos konferencija Kaune

October 9, 2016

Pirmoji Lietuvoje tarptautinė konferencija apie medicinos mokymosi metodų technikas ir inovacijas. "Diplomats for life (ICDL): connecting medical education and clinical practice" renkasi lektoriai iš garsių Europos universitetų, pažangiausi Lietuvos dėstytojai bei medicinos studentai bei rezidentai, kuriems rūpi jų mokslo kokybė ir ateitis. Konferencija vyks šių metų gruodžio 2 d. Kaune, Žalgirio arenoje.

"Entrustable professional activities", "Black box in medicine" "CanMEDS" - skamba kaip kažkokios inovatyvios ir nepažįstamos mokymo(si) metodikos medicinoje? Na, žaidimas keičiasi. Tai ir dar daugiau sužinosi ir patirsi pirmojoje Lietuvoje tarptautinėje konferencijoje apie mokymosi metodų technikas ir inovacijas. Renginyje paskaitas ir praktines dirbtuves ves lektoriai iš garsių Europos universitetų bei pažangiausi Lietuvos dėstytojai. Savo požiūrį pristatys JGA atstovai. Čia rinksis visi, kuriems rūpi medicinos mokslo kokybė ir ateitis Lietuvoje. 

 

"Diplomats for life (ICDL): connecting medical education and clinical practice" jau šių metų gruodžio 2 d. Kaune, Žalgirio arenoje. Registracija į konferenciją šioje nuorodoje.

 

Renginį organizuoja Lietuvos sveikatos mokslų universitetas, Vilniaus universitetas, Sveikatos apsaugos ministerija ir Jaunųjų gydytojų asociacija.

#Meducation #CanMEDS #CBME

 

Tags:

Please reload

Featured Posts

Nukeliamas Transform 6.0

March 13, 2020

1/10
Please reload

Naujausi

February 14, 2020

Please reload

Raktiniai žodžiai
Please reload

Follow Us
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square

© 2020 Jaunųjų gydytojų asociacija

Adresas

Lietuvos jaunųjų gydytojų asociacija
Eivenių g. 2, Kaunas, LT-50009

SEKITE MUS:

  • w-facebook