Jaunieji gydytojai mokėsi valdysenos ir vadybos sveikatos sistemoje

October 23, 2016

Vykdydama misiją ugdyti visapusišką medicinos specialistą, savaitgalį Jaunųjų gydytojų asociacija organizavo bazinius valdysenos ir vadybos mokymus. Remiantis CanMEDS paradigma, šiuolaikinio gydytojo arsenale turi būti lyderystės, vadybos, advokatavimo gebėjimai. To jaunieji gydytojai mokėsi iš tarptautinę patirtį turinčių ekspertų.

Su gerosios valdysenos principais supažindino nepriklausomas viešųjų įstaigų valdybos narys ir valdysenos ekspertas Paulius Martinkus, savo patirtimi dirbant tarptautinėse ir didžiosiose Lietuvos įmonėse dalinosi gydytoja Sonata Matulevičienė, LEAN metodikos pagrindus ir praktinį pritaikymą Lietuvoje pristatė Vidas Petraitis. 

 

Medicinos srityje beveik kiekviename žingsnyje savo darbe susiduriame su beverčiais procesais. Nors studijose įgauname biomedicininių žinių, neturime įgūdžių kaip keisti sistemą, kad ji būtų patogi ir kurtų vertę. Mokymų metu jaunieji gydytojai susipažino su metodikomis, kurios leidžia be papildomų finansinių kaštų padidinti sveikatos sistemos efektyvumą, taip sudarant sąlygas didesniems medikų atlygiams ir kokybiškesnėms paslaugoms mūsų pacientams. Tarp dalyvių buvo daug sprendimų priėmėjų, todėl pokyčių galime tikėtis artimiausiu metu.

 

JGA toliau plėtos vadybos ir valdysenos temą, kuri šiemet pasirinkta kaip viena iš trijų pagrindinių asociacijos veiklos krypčių. Pažadame, jog tokie mokymai tik pirmieji. Svarbiausia, kad burtųsi aktyvi medikų bendruomenė, norinti pokyčių ir dirbanti dėl jų.

 

Please reload

Featured Posts

Nukeliamas Transform 6.0

March 13, 2020

1/10
Please reload

Naujausi

February 14, 2020

Please reload

Raktiniai žodžiai
Please reload

Follow Us
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square

© 2020 Jaunųjų gydytojų asociacija

Adresas

Lietuvos jaunųjų gydytojų asociacija
Eivenių g. 2, Kaunas, LT-50009

SEKITE MUS:

  • w-facebook