top of page

STARTUOJA PROJEKTAS “Į PACIENTĄ ORIENTUOTŲ SVEIKATOS PRIEŽIŪROS ĮSTAIGŲ VYSTYMAS”

         Startuoja ilgo pasiruošimo pareikalavęs Aktyvių piliečių fondo (APF) lėšomis įgyvendinamas projektas "Į pacientą orientuotų gydymo įstaigų vystymas", kuriame pečius surems Jaunųjų gydytojų asociacija, Transparency International Lietuvos skyrius, Kauno miesto poliklinika ir Kelmės rajono psichikos sveikatos centras. 

 

       Projekto tikslas - skatinti įrodymais pagrįstų į pacientą ir darbuotoją orientuotos sveikatos priežiūros principų diegimą Lietuvos gydymo įstaigose.

       Projekto uždaviniai:

1. Sukurti du objektyviai pamatuotus į pacientą ir darbuotoją orientuotos gydymo įstaigos geruosius pavyzdžius. 

   2. Remiantis sukurtais geraisiais pavyzdžiais, vykdyti advokacijos veiklas, skirtas skleisti orientuotumo į pacientą ir darbuotoją principus Lietuvos gydymo įstaigose. 

3. Stiprinti projekto pareiškėjo ir partnerių kompetencijas, reikalingas diegti į pacientą ir darbuotoją    orientuotos sveikatos priežiūros principus

 

Esame be galo dėkingi už šią galimybę nutiesti tvirtą kelią visos organizacijos vizijos link! 

APF FOTO II.png

STARTUOJA MEDIKŲ SUPERVIZIJOS

        Supervizijos- viena iš priemonių medikų emociniam atsparumui stiprinti.

Tai yra reikšminga projekto "Į pacientą orientuotų gydymo įstaigų vystymas" dalis - tik  visapusiškai sveikas medikas gali suteikti geriausias paslaugas pacientams.

Džiaugiamės, kad Kauno miesto poliklinika jau startavo su pirmąja supervizijų grupe - linkime sklandaus darbo ir įkvepiančių įžvalgų!

Supervizijos.jpg

POKYČIAI PRASIDEDA NUO ANALIZĖS

        Kauno miesto poliklinikoje ir Kelmės rajono psichikos sveikatos centre pradedamos visų grandžių darbuotojų apklausos.

Jomis bus vertinami psichosocialinės darbo aplinkos veiksniai, profesinė gerovė, profesinio perdegimo ir streso lygiai bei įvairūs santykių su pacientais aspektai. Apklausų rezultatai pasitarnaus kuriant tolimesnių pokyčių planą šių gydymo įstaigų darbuotojų fokus grupių susitikimuose.

Dėkojame visiems į projektą įsitraukiantiems medikams - kiekvieno iš Jūsų balsas neįkainojamas!

hand-with-pen-blank-check-boxes-application-form.jpg
bottom of page