top of page
pattern.PNG

Privačios konsultacijos

Konsultacijos

Nemokamos konfidencialios nuotolinės psichologo konsultacijos medikams

medo-medikams.png

Kasdien rūpinamės kitais, tačiau dažnai pamirštame pasirūpinti savimi. Kasdien susiduriame su skausmu, tačiau slepiame jį nuo kitų ir savęs. Tai - dramblys ligoninėje, apie kurį žinome visi, tačiau dažnai kalbėti apie jį nedrįstame. Nebeslėpk dramblio. Tu GALI atvirai pasakyti, kaip jautiesi.

 

Jaunųjų gydytojų asociacija jau penktus metus vykdo iniciatyvą #MEDoMedikams. Mūsų vizija – visiems asmens sveikatos priežiūros specialistams ir sveikatos mokslų studentams prieinamos nemokamos, konfidencialios ir operatyvios emocinės ir psichologinės pagalbos tinklas. 

Jums padėti pasiruošę patyrę psichologai ir psichoterapeutai - tereikia užpildyti registracijos anketą. Jūsų patogumui, pirmąją konsultaciją su specialistu suderinsime mes.

Susidūrus su registracijos anketos gedimais, rašykite mums adresu palaikymoiniciatyva@gmail.com arba skambinkite telefonu +37060607205 (darbo dienomis 8:00 - 19:00).

Nerimaujate, kad kreipiantis pagalbos neteksite licencijos?

Primename, kad kreipdamiesi pagalbos į psichikos sveikatos specialistus, galite būti ramūs, kad išliks Jūsų turimos licencijos. Tarp ligų, trukdančių verstis bendrąja slaugos, akušerijos, medicinos, odontologijos ir burnos priežiūros praktika, nebėra psichikos sveikatos sutrikimų.

Nepamirškime pasirūpinti savimi bei savo kolegomis - tik taip galėsime būti geriausiais specialistais savo pacientams!

 

Ši iniciatyva finansuojama LR Sveikatos apsaugos ministerijos ir koordinuojama Higienos instituto Kompetencijų centro.

Dėkojame projekto partneriams:

medo-logo-medium.png
Gestalto-terapija-logo-transparent.png
JPA_logo.png

Privačiai konsultuojantys psichologai ir psichoterapeutai

Išsamų specialistų sąrašą galite rasti emocinės paramos tarnybos “Jaunimo linija” duomenų bazėje:

Psichoterapija už prieinamą kainą

Norėtum lankyti psichoterapiją, tačiau šiuo metu negali tam skirti pakankamai lėšų? Rekomenduojame susisiekti el. pašto adresu psichodinamine@gmail.com arba info@gestaltoterapija.lt ir paprašyti už socialinę, t.y., mažesnę, kainą konsultuojančių psichoterapeutų sąrašo.

secondary_full_color-1.png

Kasdien rūpinamės kitais, tačiau dažnai pamirštame pasirūpinti savimi

Kasdien susiduriame su skausmu, tačiau slepiame jį nuo kitų ir savęs. Tai - dramblys ligoninėje, apie kurį žinome visi, tačiau kalbėti apie jį nedrįstame.


Nebeslėpk dramblio. Tu GALI atvirai pasakyti, kaip jautiesi.

Drablys ligoninėje
Nerimauji, kad kreipdamasis pagalbos neteksi licencijos?

Brangūs kolegos, kreipdamiesi pagalbos į psichikos sveikatos specialistus, galite būti ramūs, kad išliks Jūsų turimos licencijos.


Tarp ligų, trukdančių verstis bendrąja slaugos, akušerijos, medicinos, odontologijos, burnos priežiūros praktika, taip pat farmacininko ar farmacininko padėjėjo praktika, nėra psichikos sveikatos sutrikimų. Taigi medikams ir farmacininkams dėl ligos galima gauti laikiną nedarbingumą, o pasveikus – sėkmingai sugrįžti į darbą.


Priminkime tai vieni kitiems ir saugokime vieni kitus!

Dramblys-ligonineje-story03 1.png
corner.png
line.png
Minus_edited_edited.png
Plius_edited_edited.png
Plius_edited_edited.png
Minus_edited_edited.png
Plius_edited_edited.png
Minus_edited_edited.png
Minus_edited_edited.png
Plius_edited_edited.png