Jaunųjų gydytojų asociacijos projektas #AntMilžinųPečių startuoja!
#AntMilžinųPečių (#AMP) – tai mentorystės projektas, suartinantis jaunųjų ir vyresniųjų Lietuvos medikų kartas bei įgalinantis ir sustiprinantis iniciatyvas, skirtas visapusiškam Lietuvos sveikatos sistemos augimui.
#AMP veikia mentorystės pagrindu. Jaunasis gydytojas (medicinos studentas ar jaunasis gydytojas) pakviečia sveikatos apsaugos sistemai nusipelniusį asmenį prisijungti prie #AMP, kad kartu plėtotų savo ar mentoriaus pasiūlytas iniciatyvas arba projektus. Iniciatyvą vykdo jaunasis medikas, o mentoriaus pareiga – konsultuoti ir kuruoti jaunąjį kolegą.
#AMP mentorius neprivalo turėti medicininio išsilavinimo – svarbu, kad jis būtų aktyvus sveikatos sistemos dalyvis: edukatorius, visuomenininkas, visuomenės sveikatos specialistas, inovatorius ar kt.
#AMP gali dalyvauti visi Jaunųjų gydytojų asociacijos nariai.
Dėmesio - JGA mentorystės projekto #AMP konkursas „Vadybos sprendimai šeimos medicinos gydytojo praktikoje“ prasidėjo.
Prof. dr. Rūta Jolanta Nadišauskienė
LSMUL KK Akušerijos ir ginekologijos klinikos vadovė
Vykdomas projektas: edukacinės kultūros keitimas per grįžtamąjį ryšį
Mokinys: Greta Dubietytė
Prof. dr. Rūta Jolanta Nadišauskienė
Mentoriai
Gyd. Liudas Krisiukėnas
Farmacijos kompanijos “Abbvie” atstovas Lietuvoje
Vykdomas projektas: viešų diskusijų ir paskaitų ciklas gerosios valdysenos tematika
Mokinys: Martynas Gedminas
Gyd. Liudas Krisiukėnas
Kviečiame siūlyti mentorius!
Jūsų pasirinktas mentorius
-
Dažniausiai užduodami klausimai (D.U.K)Kodėl #AMP atsirado? Tarp jaunųjų medikų gimsta daug puikių idėjų, tačiau dažnai jos lieka neįgyvendintos –pritrūksta palaikymo, žinių ar resursų. Siekiame, kad #AMP projektas taptų erdve, kurioje, padedant #AMP komandai, jaunųjų medikų idėjos įgautų aiškų pavidalą, o jas įgalinti ir sustiprinti padėtų sveikatos sistemai nusipelnę asmenys, kuriems šis projektas suteiktų matomumą ir pripažinimą medikų bendruomenėje. Ar galiu dalyvauti projekte, jei neturiu konkrečios iniciatyvos/projekto vizijos? Taip. Nesant konkrečios iniciatyvos/projekto vizijos, #AMP organizacinio komiteto nariai padės ją išgryninti jau pirmojo susitikimo metu – sieksime, kad pirmą kartą apsilankius pas numatomą mentorių jaunasis medikas jaustųsi užtikrintas. Ar galiu iniciatyvą/projektą vykdyti kartu su savo draugu/drauge? Taip. Galite iniciatyvą/projektą vykdyti dviese. Tokiu atveju anketą pildo vienas asmuo, anketoje iškart įvardinamas ir antrasis asmuo bei jo kontaktai. Ar vienas mentorius gali koordinuoti kelis projektus/mokinius vienu metu? Šiame projekte siekiame suburti kuo didesnę #AMP mentorių komandą, todėl skatiname stengtis į projektą įtraukti naujus mentorius. Jei visgi nepavyksta atrasti kito mentoriaus, #AMP komanda apsvarstys galimybę į naują projektą įtraukti jau egzistuojantį mentorių. Pabrėžiame, kad ir tokiu atveju jaunasis medikas laikosi detalios instrukcijos #AMP dalyviams. Kokio rezultato siekiame? #AMP projektu siekiame ilgalaikių sveikatos sistemos pokyčių, kuriuos kurtų vieninga Lietuvos medikų bendruomenė.
-
Organizacinis komitetasKristina Norvainytė Projekto koordinatorė Tel.: +370 620 27641 El. paštas: kristina.norvainyte@jauniejigydytojai.lt Martynas Gedminas El. paštas: martynas.gedminas@jauniejigydytojai.lt Karolis Bareikis El. paštas: karolis.bareikis@jauniejigydytojai.lt Simona Balsaitė El. paštas: simona.balsaite@jauniejigydytojai.lt Alina Vilkaitė El. paštas: alina.vilkaite@jauniejigydytojai.lt