top of page
123_.jpg

PRIEŠAKINĖSE LINIJOSE II

 Reaguodami į susiklosčiusią situaciją šalyje Jaunųjų gydytojų asociacija (JGA) ir kūrybinių komunikacijos projektų agentūra „Ugdanti komunikacija“ siekia įgyvendinti II-ąjį projekto „Priešakinėse linijose“ etapą. Šį kartą projekto komanda kviečia visus, kurie susidūrė su klastinga COVID-19 liga, papasakoti savo išskirtines patirtis.

Jau ne vieną mėnesį stebime šios ligos padarinius ir galime drąsiai sakyti, kad susiduriame su įvairiais šios ligos padariniais- sergančiųjų COVID-19 stigmatizacija, baime, psichologiniais sunkumais, klaidinančios informacijos sklaida. Nebūkime abejingi ir stabdykime ne tik viruso, bet ir klaidingos informacijos plitimą mūsų šalyje.

KAIP TAPTI PROJEKTO „PRIEŠAKINĖSE LINIJOSE“ HEROJUMI?

 Savo trumpą ligos istoriją aprašykite ir atsiųskite el. paštu: karolina@ugdantikomunikacija.lt, laiško antraštėje

užrašydami: Projektui „Priešakinėse linijose“.

Laiško turinyje svarbu nurodyti:

Vardą 

Telefono numerį

 

PROJEKTO TURINYS VIEŠINAMAS

www.ugdantikomunikacija.lt svetainėje, projekto socialiniuose tinkluose

Facebook, „Instagram“, „Youtube“ kanale,

žiniasklaidoje.

  • Projekto kūrėjai įsipareigoja atsakingai atrinkti visą vizualinę medžiagą, įvertinti jos turinį, kad būtų laikomasi etiškumo ir Bendrojo duomenų apsaugos reglamento (BDAR) reikalavimų.

  • Atsiųsdami savo pačių filmuotą vaizdo medžiagą ir / ar nuotraukas, sutinkate, kad Jūsų atvaizdas (-ai) bus publikuojamas (-i) įvairiomis formomis (elektronine ar popierine) socialinės žiniasklaidos priemonėse, organizatorių internetinėse svetainėse, įskaitant nuotraukų ir vaizdo medžiagos viešinimą žiniasklaidos priemonėse.

bottom of page