top of page
pattern.PNG

MEDO medikams
komandos psichologai

Tatjana Veromej

Esu psichologė, darbe laikausi egzistencinės psichoterapijos krypties.

Iš savo patirties žinau, kaip svarbu pasirūpinti savimi, kad galėtum pasirūpinti kitais.

Kristina Tomasaitė

Mano profesinis kelias prasidėjo 2013 metais, vedant socialinių įgūdžių grupes jaunoms merginoms. Per šį laikotarpį keitėsi ir mano domėjimosi sritys - nuo emocijų pažinimo ir valdymo, streso ir jo  reikšmės fizinei sveikatai, perdegimo, dailės terapijos ir kt. Šiuo metu dirbu su šiais sunkumais: nerimas; depresija; panikos atakos; obsesinis kompulsinis sutrikimas; savižudybės rizika, savęs žalojimas; seksualinė prievarta;savivertė; santykių sunkumai. Savo darbe vadovaujuosi žmogaus individualumo principais. Konsultacijų metu naudojami moksliniais įrodymais grįsti metodai, kognityvinės elgesio terapijos rėmuose.

Milda Vaznevičienė

Sveikatos psichologė (VDU 2014 m. magistrantūros studijos), mindfulness/atidos mokytoja-instruktorė (LSMU podiplominės studijos 2021 m.), kognityvinės elgesio terapijos praktikė (LSMU nuo 2022 m.). Jau dešimtemtį dirbanti medicinos psichologe (buvusios ir esamos darbo vietos: Psichikos sveikatos centras, PSPC, ligoninės reabilitacijos skyrius, Slaugos klinika), organizacijų psichologė (UAB “SDG”), privati psichologo praktika. Kiekvienas esame vertingas vien todėl, kad jau esame. Konsultacijų metu tyrinėjame, jaučiame, stipriname save ir ieškome sprendimų drauge su klientu.

Dalia Vasiliauskienė

Esu psichologė, Geštalt psichoterapijos praktikė.

Išsilavinimas: VDU psichologijos bakalauras, VDU sveikatos psichologijos magistras,Vilniaus Geštalt institutas.

Patirtis 12 metų darbo su vaikais bei suaugusiais. Temos įvairios - nuo perdegimo iki santykių.

Esu čia, nes tikiu, kad Jūsų geresnė psichologinė savijauta padeda Jums jaustis laimingesniais, o tai atsispindi ir pacientų gerove.

Justina Petronė

Esu psichologė ir geštaltinės krypties psichoterapeutė, šios srityje dirbu daugiau nei dešimtmetį. Dalyvaudama psichologinės pagalbos medikams iniciatyvoje vis išgirstu, kiek daug pastangų gydytojai paskiria tam, kad viską galėtų patys, niekuo nesiskųstų ir nepasirodytų pavargę. Vis tik aš neabejoju, kad bent iš dalies mūsų atsparumas, padedantis išvengti, sumažinti arba įveikti streso sukeliamą neigiamą poveikį, susijęs su gebėjimu pasidalinti savo išgyvenimais su kitu žmogumi.  Tad aš kviečiu žmogiškam susitikimui apie jausmus, gyvenimo ir darbo įprasminimą, santykius darbe ir šeimoje bei viso to suderinimą. Mano profesinio domėjimosi sritys: žmonių tarpusavio santykiai, sunkumų įprasminimas, psichologinis atsparumas, depresijos įveika, pagalba žmonėms patyrusiems traumas, krizes, pagalvojantiems apie savižudybę.

Elena Galvydienė

Esu medicinos psichologė, baigusi psichologijos bakalaurą ir sveikatos psichologijos magistrą. Man 41 metai. Dvi dienas per savaitę dirbu Santaruose, vaikų onkohematologiniame skyriuje. Taip pat šiuo metu studijuoju egzistencinę psichoterapiją bei konsultuoju privačiai. Manau, kad tyrinėti savo vidinį pasaulį šiuolaikiniame, greitai besikeičiančiame pasaulyje yra taip pat svarbu, kaip ir rūpintis savo fizine sveikata. Ypatingai dirbant medicinoje, susiduriame su intensyviu emociniu krūviu. Tam kad jį pakelti, reikalinga nuolatinė priežiūra bei tyrinėjimas savo vidinių resursų.

Roma Grumulaitienė

Medicinos psichologė - psichoterapeutė (baigusi LSMU Elgesio medicinos instituto kognityvinės elgesio terapijos podiplomines studijas bei Įsisąmonintu dėmesingumu gristos kognityvinės elgesio psichoterapijos podiplomines studijas). Klinikiniame darbe taiko integruotą įvairialypę psichoterapiją, priklausomai nuo asmenybės ir situacijos; konsultuoja individualiai, veda psichoedukacinius seminarus ir psichoterapines grupes bei mokymus apie psichinę sveikatą. Lietuvos psichologų sąjungos narė, Lietuvos kognityvinės ir elgesio terapijos asociacijos narė. Sertifikuota Europos psichologė (EuroPsy) Lietuvoje.

Gintė Jaseliūnaitė

Esu psichologė, kognityvinės elgesio terapijos psichoterapeutė. Savo, kaip psichologės, istoriją pradėjau nuo ilgametės savanorystės „Vaikų linijoje“, vėliau mano patirtį augino darbas su paaugliais priklausomybės ligų centre. Šiuo metu dirbu su pareigūnais, vedu mokymus įvairiomis psichologijos temomis. 

Kartais, mums reikia kito žmogaus, kuris pabūtų šalia, išklausytų, padrąsintų, padėtų geriau išgirsti bei suprasti save, savo emocijas ir poreikius. Mielai būčiau tas palydovas savęs atradimų kely...

Božena Stankevič

Nuo pat vaikystės mane žavėjo žmogaus psichologija ir jos paslaptys. Gyvenimo kelias mane būtent ir atvedė į psichologijos sritį, kur panaudodama savo žinias ir įgūdžius, galiu padėti žmonėms įveikti įvairius iššūkius ir pagerinti savo gyvenimo kokybę.
Baigiau teisės psichologijos ir kognityvinės elgesio terapijos studijas. Šios sritys suteikė man  supratimą apie tai, kaip žmonių mintys, jausmai ir elgesys yra tarpusavyje susiję, ir kaip šie ryšiai gali paveikti mūsų gyvenimą.
Tikiu, kad kiekvienas žmogus yra savo gyvenimo ekspertas ir turi gebėjimą spręsti savo problemas. Mano darbas yra suteikti klientams žinių ir įrankių, kurių reikia norint įgyvendinti norimus pokyčius

IMG_3832_edited.jpg
bottom of page